Wix SEO Hizmeti

SEO çalışmaları, web sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için yapılır. Doğru bir şekilde yapılan SEO çalışmaları ile Google ve Yahoo gibi arama motorlarında yukarılarda yer alarak geniş kitlelere ulaşmak mümkündür. Birçok farklı kritere göre yapılan SEO çalışmaları, profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu anlamda, profesyonel bir SEO ajansı ile iletişime geçmeniz önerilir. Aksi taktirde zaman ve maddi olarak zarara geçebilirsiniz.

Wix SEO Nasıl Yapılır 2021
Wix SEO Nasıl Yapılır 2024

SEO çalışmalarının bir parçası olan Wix SEO hizmeti ile Wix tabanlı web sitelerinizi üst sıralara taşımak mümkün. SEO uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen SEO çalışmaları sonucunda çevrimiçi platformda bilinirliğinizi artırmaktayız. Böylelikle daha fazla kullanıcıya hitap ederek gelirlerinizi de aynı oranda artırma fırsatına erişebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir SEO hizmeti alabilir ve arama motorlarında ilk sıralarda yer alarak markanızın ağını genişletebilirsiniz.

Wix Ana Sayfanızı Optimize Edin
Wix Ana Sayfanızı Optimize Edin

Wix SEO Çalışmaları

Her geçen gün çok sayıda insan Wix tabanlı web sitesine sahip olmaya başladı. Bunun nedeni ise Wix tabanlı sitelerin basit blog sitelerinden kapsamlı e-ticaret sitelerine kadar geniş fırsatlar sunması. Aynı zamanda, Wix ile Google arasında olan anlaşma da kişilerin Wix tabanlı web sitesi satın almasını sağlamakta.

Wix SEO Wiz Kullanımı
Wix SEO Wiz Kullanımı

Wix, kullanıcılarına sağladığı Wix SEO Wiz adlı araçla SEO çalışmaları yapmalarına imkan tanıyor. Ancak, bu SEO aracını doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Firmamız Zeus Dijital, Wix web sitenizi bir üst seviyeye çıkarmak için profesyonel bir SEO hizmeti vermektedir. Wix SEO hizmetimiz kapsamında yaptığımız çalışmalar sonucunda elde edebileceğiniz avantajlar şunlardır:

 • Arama motorlarında üst sıralarda yer alma
 • Hedef kitlenizin hacmini organik bir şekilde artırma
 • Yüksek kullanıcı trafiği oluşturarak potansiyel müşterilerinizi artırma
 • Gelişmiş ve kullanıcı dostu bir web site

Firmamız tarafından alacağınız Wix SEO hizmeti ile yukarıda yer alan avantajlara sahip olabilirsiniz. Marka ve hizmetleriniz daha fazla kişiye ulaştırma yolunda önemli olan SEO çalışmaları, firmanızın dijital pazarlama sektöründe bir yer edinmesi için de önemlidir.

Wix URL Düzenlemeleri
Wix URL Düzenlemeleri

Zeus Dijital ile Wix SEO Hizmeti

Zeus Dijital, sağladığı Wix SEO hizmeti ile web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. Deneyimli ekibimiz tarafından titizlik ile yürütülen SEO çalışmaları kapsamında geniş kitlelere hitap ederek kullanıcı trafiğini artırabilirsiniz. Wix SEO hizmetimiz kapsamında sağladığımız çalışmalarda anahtar kelime analizini özenle gerçekleştirmekteyiz. Firmanızın amacına ve ihtiyaçlarına göre gerçekleştirdiğimiz anahtar kelime analizinde, sektörde rekabeti de analiz etmekteyiz. Bu sayede, hedef kitlenize doğrudan ulaşma fırsatı elde edebileceksiniz. Web sitenizin optimizasyonunu geliştirerek hem masa üstü cihazlarda hem de mobil cihazlarda kullanıcı deneyimini iyileştirmekteyiz.

301 Yönlendirmeleri Kurulumu
301 Yönlendirmeleri Kurulumu

Wix SEO hizmeti kapsamında sağladığımız çalışmalar ile web sitenizin hızını artırmaktayız. SEO konusunda oldukça önemli olan web sitesi hızı, kullanıcılar içi de oldukça önemlidir. Ayrıca, web sitenizin mobil sürümünü de iyileştirerek yapılacak mobil aramalarda da sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Sunduğumuz SEO hizmeti kapsamında, sitenizin sayfa dışı optimizasyonunu da iyileştirerek web sitenizin aramalarda yukarılarda yer almasını da sağlıyoruz. Wix SEO Guide göz atın!

 

Wix SEO Çalışması Neden Önemli?

SEO çalışmaları, bir web sitenin büyüme yolunda atacağı en büyük adımlardan biridir. Doğru bir şekilde yapılan SEO çalışmaları ile web sitenizi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda ise web sitenize daha fazla kullanıcı trafiği sağlayarak gelirlerinizi artırmış olursunuz. SEO çalışmalarının avantajları sadece bununla sınırlı değil. Wix SEO hizmeti ile aşağıdaki avantajlardan da faydalanabilirsiniz:

 • Günümüzde, gelişen dijital pazarlama sektöründe birçok kullanıcı çevrimiçi olarak satın alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. SEO çalışmaları ile arama motorlarında üst sıralarda yer alarak potansiyel müşterilerinize görünür olursunuz.
 • Dijital sektörün gelişmesi ile geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla internet üzerinde daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Düşük maliyetler ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler ile yüksek gelirler elde edebilirsiniz.
 • SEO hizmetleri sayesinde marka ve ürün bilinirliğinizi artırırsınız. Bu sayede, hedef kitlenizin ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi almasını sağlayarak müşterileriniz ile iletişimi sürekli olarak sağlarsınız.
 • SEO çalışmaları ile dijital pazarlama sektöründeki rekabette rakiplerinizin önünde yer alma fırsatını elde edebilirsiniz. Rekabeti doğru analiz ederek gerçekleştireceğiniz SEO çalışmaları ile firmanızın büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.
 • SEO çalışmalarının analizi detaylı bir şekilde yapılabildiğinden firmanızın eksi ve artı yönlerini kolay bir şekilde analiz ederek en kısa sürede gelişim sağlayabilirsiniz.

Wix SEO Fiyatları

Wix SEO fiyatlandırması, birçok unsura bağlı olarak değişebilmektedir. Öncelikle, SEO çalışmaları uzun süreç isteyen çalışmalardır. Bu sebep ile doğrudan bir fiyat belirlemek doğru olmayacaktır. SEO çalışmaları için web site ve marka analizi de gerekir. Çünkü, firmamız SEO çalışmalarını markanızın ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre yapmaktadır. Firmanızın analizini gerçekleştiren ajansımız, doğru anahtar kelimeleri seçerek web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Ayrıca, SEO çalışmalarının önemli noktalarından olan özgün içerik konusunda da titizlik ile çalışmaktayız. Zeus Dijital, markanızın üst sıralarda yer almasını sağlayacak özgün içerikleri ile de farkını ortaya koymaktadır. Bu noktada, firmanızın kurumsallaşma yolunda atacağı en büyük adım firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Web site SEO analizini gerçekleştiren firmamız, sitenizin güncel SEO durumunu da incelemektedir. Bu kriterler göz önünde bulundurularak Wix SEO fiyatları konusunda bilgilendirmeler yapmaktayız. SEO hizmeti fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için web sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Wix siteler için SEO fiyatlarımız 12.000 TL + KDV den başlamaktadır.

Tüm site içi optimizasyonlarınızı tamamladıktan sonra Off page çalışmalara geçmekteyiz.

Wix bana bedava bir domain zaten veriyor. Neden kendi özel domainimi bağlamam önemlidir? Sitenize özel bir domain bağlamak hem insanların site adresinizi hatırlamasını hem de arama motorlarının sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Kaynak

Kurumsal Shopify SEO Danışmanlığı +15 Yıllık Deneyim 25+ Sektör Deneyimi

Wix SEO Danışmanlığı

Benzersiz bir SEO Deneyimi için son adım!

  1000$'dan başlayan fiyatlar!
  Olympos dağına tırmanmak isteyenlere özel!

  Bol Trafikli & Dönüşüm Odaklı SEO Hizmeti

  Ne yani yoksa siz hala trafik ve dönüşüm sıkıntısı mı çekiyorsunuz?

  WhatsApp Hattı
  1