Shopify SEO İle Olympos Dağına Tırmanın!

Yüksek Ciro Katkısı
Yaptığımız SEO çalışmalarının yüksek ciro katkısı oluyor.
Sabit Fiyat Politikası
Yıllık anlaşmalar ile birlikte sabit fiyat politikası ile cebinizi koruyoruz!
Tecrübeli Ekip
+15 Yıllık tecrübeli bir ekip ile sitenizi Olympos dağına çıkartıyoruz!
+15 Yıılık Deneyim!

Zirvede Yalnız Kalmak isteyen markaların tercihi!

Olympos Dağına tırmanmayı pek çok kişi istiyor. Ama sadece hak edenler o dağın zirvesindeki havayı solumaya hak kazanıyor! Sizin web siteniz Olmypos’a layık mı ? Gerçek dönüşüm getiren Dijital pazarlama anlayışımız ile birlikte hak ettiğiniz yerde olmanızı sağlıyoruz.

Stack
Stack
Kurumsal Shopify SEO Danışmanlığı +15 Yıllık Deneyim 25+ Sektör Deneyimi

Shopify SEO Danışmanlığı

Benzersiz bir SEO Deneyimi için son adım!

  1000$'dan başlayan fiyatlar!
  Olympos dağına tırmanmak isteyenlere özel!

  Bol Trafikli & Dönüşüm Odaklı SEO Hizmeti

  Ne yani yoksa siz hala trafik ve dönüşüm sıkıntısı mı çekiyorsunuz?

  Shopify SEO Nedir?

  SEO, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarında daha iyi bir sıralamaya gelebilmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarının bütünüdür. Shopify SEO ise online mağazanızın web siteni arama motorlarında daha iyi sıralama elde edebilmesi için uygulanan mağaza içi ve dışı SEO hizmetlerdir. Böylece sitenizin arama sonuçlarında görünme şansını en üst düzeye çıkarmış olacaksınız. SEO hizmetleri bunu sağlayabilmek için yaptıkları uygulamalar şunlardır:

  • Shopify mağazanızın web sitelerini yönetecek araçları etkili şekilde kullanır.
  • Shopify mağaza içeriklerinize en uygun anahtar kelimeleri belirler.
  • Mağaza sektörünü ve içerisinde bulunduğu piyasa hakında analizler ve çıkarımlar yapar.
  • Shopify mağaza etkileşimlerinizin analizlerini yapar ve onları en iyi şekilde yönetir.
  • Web sitelerinin altyapılarını geliştirmeye yönelik çalışmalar yapar.
  • Shopify SEO performansını arttırabilecek hız optimizasyonlarını gerçekleştirir.
  • Arama motorlarının algoritmalarına uygun düzenlemeler yapar.

  Shopify İçin SEO Neden Bu Kadar Önemli?

  Shopify ve benzeri çevrimiçi mağaza siteleri için SEO diğer web sitelerinde olduğundan daha önemlidir. Çünkü bu web siteleri doğrudan para kazanmaya yöneliktir ve ürün satmanın bir yoludur. Ürünlerini satarak dijital piyasada yer edinmek isteyen kişiler  için web sitelerinden elde ettikleri başarı kritik önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise işlerinin neredeyse tamamının web siteleri üzerinden gerçekleşmesidir. Dolayısıyla SEO da Shopify mağazasına sahip kişiler için önemlidir. Neden bu kadar önemli olduğunu kanıtlayacak bazı şeyler şunlardır:

  • Organik Müşteri Trafiği Sağlar: Çevrimiçi mağazalar toplam ziyaretçi trafiğinin % 35’ini arama motoru sonuç sayfalarından elde etmektedir. Oldukça yüksek olan bu oran SEO hizmetleri aracılığı ile iyi değerlendirildiğinde avantaja dönüşebilir. Böylece organik bir müşteri trafiği oluşmuş olur.
  • Minimum Masraf İle Maksimum Verim Elde Edilir: Shopify SEO hizmetlerinden yararlanmak reklam ya da işbirliği ücretlerinden çok daha uygundur. Üstelik mağazanıza bunlardan çok daha fazla katkı sağlar. En basit tabiriyle kar marjınızı yükseltecek bir uygulamadır.
  • Arama Sonuçlarında İlk 3’e Girebilirsiniz: Araştırmalar sonucunda elde edilen sonuçlara göre kullanıcılar arama motorlarını kullanırken sıralamada yalnızca ilk üçte olan sayfalara tıklarlar. Bu sayfalar arasında yer almak ziyaretçi trafiğinizi çok büyük ölçüde etkiler.

  Yukarıdaki ayrıcalıklara sahip olmanız Shopify’da yer alan çevrimiçi mağazanızın sürdürülebilir bir başarı elde etmesini sağlayacaktır. Bu nedenle de Shopify SEO hizmetleri oldukça önemlidir. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak ve kar miktarınızı arttırmak istiyorsanız firmamızın sağladığı hizmetlerden en uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için SEO ajansımız ile iletişime geçin. Aynı zamanda kurumunuz için daha kapsamlı bir çalışma için Kurumsal SEO hizmetimizden de sayfalanabileceğinizi unutayınız.

  Shopify SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Shopify SEO hizmeti alan müşterilerimizin en çok sorduğu sorular.

  1. Shopify SEO çalışmaları ne kadar sürede etkisini gösterir?
  SEO çalışmalarının etkisi tamamen anahtar kelime rekabeti ve sitenin mevcut otoritesi ile doğru orantılıdır. Doğru bir SEO stratejisi ile birlikte yapılan çalışmalar sonucunda 2. ayla beraber hedef kelimelerde yükselme ve hitlerde artış gözlemlenebilir. Ancak tam anlamıyla gözle görülür ve kalıcı bir etki için daha uzun vadeli bir başarı için detaylı analizler sonucu oluşturulan SEO planlaması ile mümkündür. Eksiksiz bir şekilde uygulandığı takdirde ilk 3 aylık periyotta mağaza toplanır ve takip eden süreçte ise belirgin bir organik görünürlük elde edilebilir.
  3. Shopify SEO hizmetinin fiyatını nasıl belirliyorsunuz?

  Shopify SEO hizmetinin fiyatlandırmasını yaparken; web sitesinin mevcut durumunu, sitenin altyapısını, ilgili sektör dinamiklerini, rakiplerin SEO stratejilerini ve markanın beklentilerini dikkate alıyoruz. Böylelikle birçok açıdan inceleyerek elde edilen değerlendirmeler ile birlikte SEO hizmetimizin fiyatlarını oluşturuyoruz.

  2. Shopify SEO hizmeti boyunca firmanızdan düzenli rapor alacak mıyım?

  Zeus Dijital ailesi olarak, Shopify SEO hizmetinin ilk adımı olan mevcut durum analizinden sürecinden son adımına kadar geçen  tüm zaman aralığında yapılan işlemler düzenli olarak raporlanmaktadır. Aynı zamanda alınan aksiyonları, sonuçlarını, grafikleri, hedefleri de düzenli olarak aylık sunumlar halinde müşteri ile paylaşmaktayız.

  Shopify SEO Hizmeti Nasıl Alabilirim?
  Siz de Shopify SEO hizmetimizden kazandıracağı bu avantajlara sahip olmak ve çevrimiçi mağazalarınızı başarıya ulaştırmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ve üstün kalite hizmetimiz ile sizlere en başarılı sonuçu yaşatmak için çalışmaktayız. Firmamızın sağladığı bütün hizmetler bütçe dostudur. Siz de bizimle çalışmak ya da hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
  WhatsApp Hattı
  1