Web Tasarım

Hazır Web Sitesi Nedir ?

Hazır web sitesi dediğimiz kavram müşterilerimizin bulunduğu sektördeki gereksinimlerini karşılayacak ve sektördeki talepler ışığında ortaya çıkardığımız siteler anlamına gelmektedir. Bir internet sitesini hazırlamak için yazılım ve tasarım bilgisi gereklidir fakat hazır web sitesi şablonları ile önceden hazırladığımız tasarımları kullanarak hem zaman hem de paradan kazanabilirsiniz.
İşini büyütmek isteyen, internette var olmak isteyen birçok kişi hazır web siteleri ile birlikte işini internet ortamına sokabilir. Türkçe yönetim paneli vb gibi birçok fırsat hazır web sitelerinde sizleri bekliyor. Ek olarak hiçbir kodlama bilmeden internet sitesi sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz?
Hazır web sitesi şablonları sektörlere göre ayarlanmış ve özel olarak hazırlanmıştır. Bu konuya bir örnek vermemiz gerekirse hazır inşaat sitesi şablonlarında projeler kısmında özel proje sunumlarını bulabilirsiniz. Aynı şekilde hazır restorant sitelerinde de hangi yemekleri müşterileri ile buluşturduğunu menülerimiz kısmında kolaylıkla bulabilirsiniz.
Müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda şablonları rahatlıkla inceleyebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz tasarımın siparişini herhangi bir sorun yaşamadan tamamlayabilirsiniz.

Hazır Web Site Neden Ucuz ? 

Sitemizde bulunan hazır web site şablonları, işinin ehli uzman yazılım ve tasarım ekipleri tarafından ortaya çıkarılmıştır. Bu tarzda bir yazılım ve tasarım altyapısına sahip bir internet sitesi için sizde 2-3 bin TL gibi yüksek rakamlar istenecektir. Bu tasarımları kullanmak isteyen müşterilerimiz için bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz.
Bu şekilde hazır web sitelerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hazır web site fiyatlarının pahalı olmamasının arkasındaki neden farklı müşterilere de aynı tasarımların satılmasıdır. Başka bir deyişle özel tasarım olmamasından kaynaklanmaktadır.

Hazır Web Sitesi Nasıl Yönetilir ?

Bütünüyle kullanıcı deneyimi odaklı bir şekilde hazırlanan hazır web sitesi şablonlarını kullanmak ve yönetmek oldukça kolaydır. Türkçe yönetim panelinin getirdiği kolaylıkla birlikte panel üzerinden siteniz ile ilgili olan bütün işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
İnternet ve bilgisayar kullanan herkes internet sitesini kendi başına yönetebilir. Tarafınıza verilen kullanıcı adı ve şifre ile birlikte sitenizin yönetim paneline giriş yapabilir, ekleme silme ve güncelleme gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Hazır Web Site Paketleri

Birbirinden farklı birçok kategoride hazır web sitelerini sizlerle buluşturuyoruz. Bu hazır web sitelerini paketleştiriyor, kullanmak isteyen kişinin istekleri doğrultusunda güncelliyor, geliştiriyor ve standart bir versiyon halina sokarak satışa sunuyoruz.
Seçmiş olduğunuz hazır web sitesi paketi daha önce farklı kişiler tarafından kullanıldığı için en iyi deneyimli web siteleri elde edilebilmiştir.

Hazır Web Sitesi Avantajları Nedir ? 

Söz konusu dijital ortamlarda işinizi büyütmek olunca en hızlı, etkili ve ucuz yöntem hazır web sitesi açmak olarak karşınıza çıkıyor. Arama motorları aracılığı ile size ulaşmak isteyen müşterilerinize ulaşmanın en prestijli yolu bir web sitenizin olmasıdır.
Firma rehberi sitelerinde bulunan bilgilerinizin güncel ya da yanlış olması prestij kaybına sebep olabilir. Aynı şekilde bir web siteniz olmaması da sizi olumsuz etkileyebilir.
Hazır web sitesi tasarımlarımız ile birlikte kaliteli, mobil uyumlu yeni nesil sitelere sahip olarak bu problemleri herhangi bir sıkıntı yaşamadan çözebilirsiniz.
Arama motorlarının gözünde kolay bir şekilde bulunur olabilir ve dijital ortam üzerinden yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Hala bir internet siteniz bulunmuyorsa çok şey kaybediyor olabilirsiniz.
Teknolojinin gelişimi ile birlikte web sitesi kullanıcıların müşterilerine karşı online olarak hizmet sağlamak istemektedirler. Bunun içinde bulunduğu potansiyelli iş gruplarına göre Web sitesi kurmak istiyorlar.
Web sitesi hakkında genel kısa bilgilendirmelerde bulunmak gerekirse internet ortamında bulunan grafik tasarımı olsun ,web yazılım dillerininin şekillendirilmiş paylaşım biçimi diyebiliriz.
İş dünyasında da kullanıcılarımızın da web sitesi kurarak ekstra olarak seo hizmeti de sağlayarak kazançlarını ikiye katlamalarında büyük etken sahibi olabilirler. Örneğin baktığımızda ;
1- Kurumsal web siteleri
2- Kişisel web siteleri
3- Paylaşım siteleri
4- Forum siteleri
5- Online satış siteleri
6- Haber siteleri
7- Oyun siteleri
8- Tanıtım siteleri
9- Blog siteleri
hakkında genel olarak web tasarım oluşturabilirsiniz. Web sitesi oluşturulurken de alınacak olan domain adresinin yapacak olduğunuz iş ile aynı oranda isim alınması anahtar kelime bakımından bir hayli etkili olduğunu da belirtebiliriz.
Web tasarım fiyatlarına genel olarak batığımızda en düşük fiyat olarak 8.000 TL ve 40.000 TL arası fiyatlar arasında web sitesi oluşturabileceğinizi söyleyebiliz.

Web Tasarım Fiyatı Nasıl Belirlenir ?

Web tasarımı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz web tasarım fiyatlarının nasıl belirlendiği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorlar. Bizler de genel olarak Web Tasarım hakkında fiyatlarının nasıl belirlendiğinden bahsederek konuya açıklık getirmek istiyoruz. İlk olarak ;
 • Site tipi
 • Kullanılan Tasarım
 • Yazılım Altyapısı
 • Seo Teknikleri
 • Yönetim Panel Özellikleri
 • Mail Altyapısı
 • Hosting
gibi özellikler Web tasarım fiyatlarını belirleyen en önemli etkenler olduğunu söyleyebiliriz.

2024 Web Tasarım Fiyatları Ne Kadardır ?

Pandeminin etkisi ile web tasarım fiyatları da bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Sektöre göre fiyatlarda da büyük patlamaların olması Web tasarım yapmak isteyenlerin ellerindeki bütçeye göre web tasarım yaptırmak istemektedirler. Özellikle sırasıyla baktığımızda ;
 1. Küçük Esnaf ile ilgili web tasarım sitesi kurmak isteyen müşterilerimizin 2024 Web tasarım fiyat listesine baktığımızda 8.000 – 12.000 TL arasında değişim göstermektedir.
 2. Kurumsal Düzeyde Şirketler web tasarım kurdurmak isteyenler ise bir hayli uçuk fiyatlarla web tasarım kurdurabileceklerini söyleyebiliriz. Özellikle en düşük fiyatın 10.000 TL gibi fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz.
 3. Temel web tasarım sitesi kurmak isteyenler  8.000 TL ve 40.000 TL ye kadar web tasarım hizmeti alabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca temel düzeyde ihtiyacınız olan etkileşimi sağlar. Özel yazılımların fiyatı 50.000+ ya çıkabilir.
Son olarak Web tasarım hizmeti almak ve site oluşturmak isteyen müşterilerimiz özellikle Seo danışmanlığı almaları gerektiklerini söyleyebiliriz.
Çünkü Seo danışmanlığı alan Web tasarım sitesi olanlar yazılan içeriklerin anahtar kelimeleri, başlıkları, rakip analizlerini takip ederek web tasarım hizmeti alarak kitlenizi genişletebileceğinizi ve seo uyumlu makaleler ile kazancını ikiye katlayabilirsiniz.
Ayrıca Web tasarımı oluşturan kullanıcıların müşterilerine karşı göze hitap edecek logo tasarımı da yaptırmak çok önemlidir. Çünkü yaptırmış olduğunuz logo tasarımı ile birlikte hem yapmış olduğunuz işi hem de müşterilerinizin sitenizi ziyaret ettiğinde akıllarda kalıcı bir logo olmasının gerektiğini söyleyebiliriz.
Bu yüzden sizler de Web tasarımı ile site oluşturmak istiyorsanız web sitesi hakkında detaylı bilgi sahibi sayfamızı ziyaret edip inceleyerek öğrenebilirsiniz.

İzmir Web Tasarım

Dijital dünyada markanızın görünür bir hale gelmesi yolunda büyük bir adım atmak istiyorsanız kurumsal ve profesyonel bir web tasarıma ihtiyacınız vardır. Birçok kişi web tasarım sürecinin oldukça basit olduğunu düşünse de aslında fazlasıyla zor bir süreçtir. Dijital pazarlamanın birçok dalı ile iç içe olan, yaratıcı düşünce ve perspektif gerektiren bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.
Pek çok kişi, en küçük ihtiyaçlarında bile dijital kanalları tercih ediyor. Bunun sebebi aradıkları hizmet, ürün ya da bilgiye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarının yolu tasarımlar ile çok daha kolay olmaktadır. Siz de kişisel markanızı ya da işletmenizi öne çıkarmak istiyorsanız İzmir Web Tasarım işiyle uğraşan kişiler ile görüşmek isteyebilirsiniz.
Hangi kitleye hitap etmek istediğinize göre hazırlanan web tasarım ile SEO, Adwords, performans pazarlama ve sosyal medya yönetimi gibi dijital kanallardaki çalışmalarınızı çok daha iyi gerçekleştirerek potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Böylelikle pazar payınız ile birlikte rekabet edebilirliğinizi artırabilirsiniz.
İşinin ehli uzman kadromuzla irtibat kurarak kendinize benzersiz bir dijital yüz yaratabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Hizmeti

Web tasarımla ilgili blogumuza baktığınız zaman bu süreç hakkındaki ayrıntıları kolaylıkla bulabilirsiniz. Ek olarak dijital dünyaya ait birçok şeye blogumuz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım ve SEO Arasındaki İlişki

İlk olarak SEO teriminden bahsetmemiz gerekirse; bir internet sitesini sattığı ürün ya da sunduğu hizmette Google, Yandex ve diğer arama motorlarının gözünde görünür olmasıdır. Uzun bir sürece ihtiyacı olan SEO’nun en önemli noktalarından biri web tasarım olarak karşımıza çıkıyor.
Site hızını doğrudan etkileyen şeyler vardır. Tasarımda kullanılan kod yapısı ve bu yapının internette oluşturduğu sayfa yükleme istekleri. Site hızı, SEO açısından oldukça önemli olduğu için web tasarım ve SEO arasındaki bağlantı da ortaya çıkmış olur.
Web tasarım ve SEO ilişkisinde kullanıcı deneyim sinyalleri de oldukça büyük önem arz etmektedir. Herhangi birinin aradığı bilgi ya da ürüne hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor olması sıralama faktörü olarak dikkate aldığı sinyaller arasındadır.

İzmir Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım süreci;  marka, kurumsal kimlik, hizmet ya da ürün grubu konusunda özelleştirilmesi gereken bir süreçtir. Bu nedenden ötürü net bir şekilde fiyat vermek doğru olmayacaktır. da özelleştirilmesi gereken bir süreç olduğu için net bir fiyat verebilmek mümkün değildir.
Doğru kod yapısı, renk kullanımı, font seçimi, menü, metin ve görsel yerleşimi sayesinde dikkatleri üzerimize topluyoruz. İşinde uzman web tasarım kadromuzla görüşerek İzmir Web Tasarım hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Tabii ki aklınızda bulunan sorulara da bu görüşme de cevap bulabilirsiniz.

İzmir Web Tasarımda Hangi Noktalara Dikkat Ediyorsunuz ?

Bütünsel bir bakış açısı ile bu sürece yaklaşmak oldukça önemlidir. Yalnızca salt responsive bir tasarım ya da arama motoru odaklı bir tasarım çok kullanışlı değildir. Bu şekilde hazırlanırsa, arama motorlarının, sektörün ve kullanıcıların beklenti ve istekleri karşılanmamış olacaktır.
Web tasarım sürecinde dikkat kesildiğimiz ilk nokta tasarım altyapısının son teknoloji ile uyumlu olup olmadığından emin olmaktır. Bu süreçte minimum kod ile maksimum işlev vermeye özen gösteriyoruz. Böyle olduğu zaman site hızı çok daha iyi olacağı için rakiplerimizden bir adım öne çıkmaya başarıyoruz.
Renk kullanımından tutun sayfa geniş genişliklerine kadar bütün detayları sektöre ve potansiyel müşterilere göre hazırlıyoruz.
Yalnızca masaüstü değil, mobil ve tablet cihazlara göre de uyumlu bir site oluşturmaya özen gösteriyoruz. Web tasarım sürecini farklı bir bakış açısıyla ele alıyoruz. Etkili bir tasarım süreci sayesinde bulunduğunuz sektörde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

İzmir Web Tasarımda Neden Biz ?

Dijital pazarlamanın bütün dalları dikkate alındığında profesyonel bir şekilde hizmet verecek kadromuz bulunuyor. Web tasarım sürecinde farklı ve çok yönlü bakış açımız ile birlikte İzmir Web Tasarım alanında ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
Web tasarım süreci hedeflenen kitle ve sektör dikkate alınarak yönetilir. Kullanılan kod bloklarının arama motoru botları tarafından kolay ve basit bir şekilde taranabiliyor olmasına yüzde yüz bir şekilde önem veriyoruz. Bu durum oldukça büyük önem arz ettiği için fazlasıyla dikkat ediyoruz.
Kurumsal Web Danışmanlığı +15 Yıllık Deneyim 25+ Sektör Deneyimi

Hazır Web Sitesi

Benzersiz bir Web Sitesi Deneyimi için son adım!

  1000$'dan başlayan fiyatlar!
  Olympos dağına tırmanmak isteyenlere özel!

  Bol Trafikli & Dönüşüm Odaklı Web Tasarım Hizmeti

  Ne yani yoksa siz hala trafik ve dönüşüm sıkıntısı mı çekiyorsunuz?

  WhatsApp Hattı
  1