İşletmeniz İçin En İyi SEO Paketlerini Nasıl Bulabilirsiniz?

Büyüklüğü ne olursa olsun herhangi bir işletmenin SEO’ya önemli miktarda zaman ve kaynak ayırması gerektiği iyi bilinen bir gerçektir. Bütçenize uygun bir SEO Çalışması arıyorsanız SEO paketlerine bakmayı denemelisiniz.

Birçok işletme özellikle yeni başlayanlar, küçük bir servet talep eden ajanslar tarafından SEO pazarının dışında fiyatlandırılır. Ancak Zeus Dijital olarak biz farklı bir SEO Ajansı türüyüz.

Biz işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış SEO paketleri sunuyor ve bundan gurur duyuyoruz. İster yeni bir işletme olun ister sektörünüzde köklü bir işletme olun fark etmez. Her işletme büyüklüğüne göre bir SEO paketimiz bulunuyor.

Daha bitmedi. Bir de özelleştirilmiş SEO paketleri sunuyoruz! Bizimle oturun ve pazarlama hedeflerinizi açıklayın, biz de hedeflerinize uygun ve aynı zamanda bütçenize uyan kişiselleştirilmiş bir paket geliştirmeye çalışalım. Bundan daha iyisini bekleyemezsiniz.

 

SEO Paketleri
SEO Paketleri

 

Bize mesajınızı bırakın, size hemen ulaşalım!

İşletmenizin internet profilini artırmaya karar verdiyseniz SEO paketlerine bakmanız gerekmektedir. Ancak internet profili için hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru şirketi aramaya başladığınızda fark edeceğiniz ilk şey günümüzde birçok ajansın olduğudur.

Bireysel serbest çalışanlardan büyük şirketlere ve bunların arasında bulunan çeşitli işletmelere kadar çok sayıda insan, işletmenizin web sitesini hızlı bir şekilde Google arama sonuçlarının en üstüne taşıyabilmeleriyle övünür. Birçoğu, hızlı sonuçlar vaat eden ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen SEO paketleri için düşük fiyatlar teklif eder. Çoğu bunu yapmaya çalışır fakat eline yüzüne bulaştırır.

SEO hizmeti, arama motoru optimizasyonunun hızlı bir şekilde para kazanmanın kolay bir yolu olduğunu düşünen vicdansız insanlara kurban gitti. Ne yazık ki bu gerçekten çok doğru. SEO, diğer alanlar kadar incelikli bir beceri seti gerektiren, karmaşık, çok yönlü bir alandır. Dahası, SEO’nun altında yatan kurallar her zaman değişiyor bu yüzden birkaç yıl hatta birkaç ay önce etkili görünen uygulamalar şimdi çok etkili olmayabiliyor.

Peki, işinizi aksatmayacak ve banka hesabınızı bu süreçte boşaltmak yerine işinize yardımcı olacak profesyonel bir firma bulduğunuzdan nasıl emin olabilirsiniz? Bir SEO ajansının web sitesine göz atarken aramanız gereken birkaç önemli nokta vardır ve bunlardan ilki organik veya etik SEO olarak da bilinen beyaz şapka teknikleridir. Bu teknikler, gizli metin ve çok sayıda gereksiz geri bağlantı kullanarak Google’ın algoritmalarını manipüle etmeye çalışan sözde siyah şapka teknikleri yerine kaliteli içerik kullanmayı ve faydalı bağlantılar eklemeyi savunan tekniklerdir.

Siyah şapka teknikleri, Google’ın kullanıcıları için hiç yararlı değildir ve aslında arama yapanların ilk etapta aradıkları bilgileri bulmalarını zorlaştırır. Google artık bu tür teknikleri kullanan herhangi bir web sitesini ayırt edip ciddi bir şekilde cezalandırıyor. Sonuçta, eğer Google vaatlerini yerine getirmezse müşteri kaybeder.

Gerçekten iyi bir ajansta aramanız gereken bir diğer özellik ise Dönüşüm Oranı Optimizasyonudur. Bu, yalnızca sizi Google sıralamasında üst sıralara çıkarmaya odaklanmakla kalmaz aynı zamanda gelen ziyaretçileri ücretli müşterilere dönüştürmenize yardımcı olmak için de çalışır. Sonuçta web sitenize yatırım yapmanın tüm amacı da budur.

 

SEO Dış Kaynak Kullanımını İşe Yarar Hale Getirmek

Çevrimiçi varlığınızı artırmak için bir SEO paketi aramaya karar verdiyseniz karşılaşacağınız firmalardan biri Zeus Dijital’dir.. Kendimiz söylüyor olsak bile arama motoru optimizasyonunuzda size yardımcı olmak için mükemmel bir firmayız! Bu alandaki engin tecrübemizle, ucuz personel ve denizaşırı geri bağlantı (backlink) çiftçiliği ile günümüzün acımasız dünyasında ayakta kalmak için ihtiyacınız olan sonuçları elde etmenin mümkün olmadığını anlıyoruz.

İşletmenizde somut, gözle görülebilir ve sürekli bir fark yaratacak organik bir SEO sağlamayı taahhüt ediyoruz. Sizi sadece Google’ın zirvesine çıkarmayı ve orada bırakmayı hedeflemiyoruz. Hizmetimiz çeşitli hayati işlevler kapsıyor. Bunlardan biri, mevcut web sitenizi ve rekabetinizi analiz etmektir. Bu da bizim ayrıntılı bir strateji oluşturmamızı sağlar. Ancak biz bu stratejiyi basitçe hayata geçirip bitti demiyoruz. Daha sonra, her ay ilerlemeyi gözden geçiriyoruz ve yaklaşımımızı nerede ve ne zaman gerekiyorsa değiştiriyoruz.

 

Özelleştirilmiş SEO Paketleri 2022

Ayrıca, aylık SEO paketlerimizin her biri hakkında sık ve ayrıntılı raporlar alacaksınız. Böylece ilerlememizi izleyebilir ve internet varlığınız için yaptığımız görünür farklılıkları ve sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Sizi Google’ın zirvesine çıkarmak sadece web sitenizden daha fazlasını gerektirir. Elbette, iyi yazılmış, tamamen optimize edilmiş, ilgi çekici, bilgilendirici ve işinizle alakalı içeriğe sahip olmak kesinlikle çok önemlidir. Ancak, aynı zamanda internette başka yerlerde yapılması gereken işler de var. Örneğin, bir sosyal medya varlığı hayati önem taşır ve bu konuda size yardımcı olabiliriz. SEO paket planlarımız, tüm büyük sosyal medya sitelerinde işletmeniz için profiller oluşturmayı, bunları günlük olarak izlemeyi ve web otoritenizi artıracak bir destekçi tabanı oluşturmak için çalışmayı içerir.

Dahası, kendi web sitenize geri bağlantı (backlink) verecek üst düzey siteler için parlak içerikler sağlayacağız. Geri bağlantının SEO’ya dış kaynak sağladığı kötü isme rağmen bağlantı kurma hala hayati önem taşımaktadır. Ve burada Zeus Dijital’de, arama motorlarında itibarınıza zarar vermeden çevrimiçi olarak parlamak için mümkün olan en iyi şansı vererek bu boşluğu kapatabiliriz.

Zeus Dijital hem SEO hem de pazarlama konusunda zengin deneyime sahip bir şirkettir. Bu sektörde on yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz ve yıllar içinde geliştirdiğimiz denenmiş ve test edilmiş yöntemleri modern araştırmalar ve Google güncellemeleri konusundaki derin bilgimizle birleştiriyoruz. Bu, size güncel ve alakalı bir hizmet sunabilmemizi sağlıyor. İşinizi büyütmek için internetin gücünü kullanabilmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için hazırız ve bekliyoruz.

 

SEO Paketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

SEO Paketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
SEO Paketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

1. SEO’nun bir geleceği var mı?

SEO kuruluşundan bu yana sürekli gelişmektedir. SEO’nun önümüzdeki yıllarda modası geçeceğine dair hiçbir işaret yok. SEO uygulayıcılarının artık müşteriler için sadece bir arama stratejisi geliştirmeleri beklenmiyor aynı zamanda markaları çevrimiçi olarak tanıtmak ve satmak için yeni yollar bulmaları gerekiyor.

Makine öğrenmesi, arama motoru optimizasyonunda giderek daha önemli bir rol oynayan yeni bir teknolojidir.

 

2. SEO türleri nelerdir?

Üç ana SEO türü, başarılı bir yapıya sahip arama stratejisinin temel bileşenleridir: site içi SEO, teknik SEO ve site dışı SEO.

Her üç alanın da dikkate alınması ve kendilerine ayrılmış kaynaklara ihtiyacı vardır. Her birini stratejinizin ayrı bir parçası olarak ele almak görevi daha yönetilebilir parçalara ayırmanıza yardımcı olur ve hiçbir şeyin kaçırılmamasını sağlar.

 

3. En iyi SEO uygulamaları nelerdir?

SEO çok geniş bir konudur ancak site içi odaklanmanız gereken önemli alanlardan bazıları şunlardır:

 • Her sayfanın benzersiz bir başlığı, açıklaması ve içeriği olduğundan ve her sayfa için ana anahtar kelimenin bu sayfanın başlarında göründüğünden emin olmak.
 • Sayfaların hızlı yüklenmesi için sitenizin hızını en iyi hale getirmek.
 • Görüntülerin kalitesinin iyi olduğundan emin olmak.
 • Gelişmiş görünürlük için dahili bağlantı kullanmak.
 • Site dışı SEO için otoritenizi oluşturmak ve değerli geri bağlantılar (backlink) oluşturmaya odaklanın.

 

4. SEO ne sıklıkla yapılmalıdır?

SEO paketleri satın almayı düşünmeden önce sitenizi istediğiniz yerde tutmak için SEO’nun devam eden bir süreç olması gerektiğini unutmayın. Halihazırda yayınlanmış içerik açısından her üç ayda bir yenilemek idealdir ancak zaman kısıtlıysa en azından altı ayda bir kullandığınız anahtar kelimelerin alaka düzeyini tekrar gözden geçirmelisiniz.

 

5. Hangi sektörlerin SEO’ya en çok ihtiyacı var?

Çevrimiçi varlığı olmasını isteyen herhangi bir şirket SEO’dan yararlanabilir ancak web sitesi sıralama iyileştirme paketlerinden özellikle yararlanacak iş türlerinden bazıları: ev onarımları ve yenilemeleri, profesyonel hizmetler, yalnızca çevrimiçi olarak var olan işletmeler (tesisi olmayanlar), emlak acenteleri, konaklama endüstrisindeki restoranlar ve diğerleri, birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren işletmeler ve evcil hayvan hizmetleri.

 

6. Küçük işletmeler için SEO buna değer mi?

Kesinlikle! Özellikle bölgenizde güçlü bir yer edinmek istiyorsanız veya işiniz ağırlıklı olarak internet ile ilgiliyse SEO sizin işinize çok yarayacaktır. Çabalarınızı ücrete değil de uygun olanı aramaya odaklayarak Türkiye ve Global çapta SEO paketlerinin maliyetini düşürebilirsiniz.

Sonuçları görmeniz daha uzun sürebilir ancak daha ucuzdur. Kullanıcılar tarafından daha güvenilir olma eğilimindedir ve zamanla Tıklama Başına Ödeme (PPC) reklamcılığından daha fazla ve daha iyi potansiyelli müşteriler oluşturur.

 

7. SEO paketleri etkili midir?

Kendi işiniz için en iyi SEO paketlerini arıyorsanız kendinize ne aradığınızı sorun. Geçmiş müşteriler için kanıtlanabilir sonuçlar, bu müşterilerle iyi iletişim kurulduğuna dair kanıtlar ve potansiyel işverenlerinizin hangi sektörde faaliyet gösterdiğine dair belgeler SEO paketlerinizi satmak için üç ana husustur.

 

8. İyi bir SEO stratejisi nedir?

Türkiye genelindeki en iyi SEO paketleri SEO’nun üç temel öğesinin tümüne hitap eder. Teknik SEO, arama motorlarının sitenizi tam olarak taramasını ve dizine eklemesini sağlamakla ilgilenir.

Site içi SEO, içeriğinizin HTML optimizasyonu yoluyla arama yapanların sorgularına en alakalı ve eksiksiz yanıtları vermesini sağlar.

Site dışı SEO, web sitenizin kendi alanında ne kadar yetkili olduğunu hem arama motorlarına hem de kullanıcılara gösterir.

 

9. Dijital pazarlama gelecek mi?

Geleceğin dünyasında dijital pazarlama kadar etkili veya güçlü gerçek bir alternatif yok gibi görünüyor. Pazarlama formatının zaman geçtikçe dinamik olarak değişmeye ve gelişmeye devam etmesi muhtemel olsa da dijital pazarlamaya alternatif olacak bir seçenek olmayacak.

Web sitesi sıralama paketleri sunan dijital pazarlamacılar, müşterilerinin alakalı ve kârlı kalmasına yardımcı olmak istiyorlarsa her seviyede oyunun bir adım önünde olmak zorunda kalacaklar.

 

10. SEO artık daha mı kolay?

Web siteniz iki şey yapmalıdır: ziyaretçi çekmek ve gelen ziyaretçilerin daha fazla okumaları, sizden satın almaları ve gelecekte sitenize geri dönmeleri için onlarla etkileşim kurmak. Bunu başarmak için hem site içi SEO hem de site dışı SEO‘ya odaklanmalısınız.

Site içi arama motoru optimizasyonu paket anlaşmaları genellikle, doğru şekillerde kullanılan anahtar kelimelerle kaliteli, taze içerik, navigasyon kolaylığı ve iyi HTML uygulamaları sunar. Web siteniz doğru bir şekilde işaretlenir böylece arama motorları kolaylıkla tarayabilir, neyin önemli olduğunu belirleyebilir ve bunu uygun şekilde indeksleyebilir.

Site dışı SEO, yüksek kaliteli backlinkler ile sitenizin kullanıcılara ve Google’a yetkisini gösterir.

 

SEO Neleri İçerir?

SEO, arama motoru optimizasyonunun kısaltmasıdır. Bu, bir web sitesini ziyaret eden trafiğin miktarını ve kalitesini iyileştirmeyi içerir. Bir SEO stratejisinin başarısı, genellikle artan görünürlükle ölçülür yani web sitesi arama sonuçlarında daha yükseklerde görünür.

Arama motoru optimizasyonu” çatısı altına giren çok sayıda eylem vardır.

 

SEO Hakkında

SEO, arama motorlarına ve dolayısıyla ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın alabilecek kullanıcılara sitenizin görünürlüğünü artırmak için web sitenizde değişiklik yapma sürecidir.

Bu ustalık gerektiren bir süreçtir. Siteniz, son kullanıcıların ihtiyaç duydukları bilgileri ne kadar hızlı ve iyi bir şekilde bulursa sayfalarınız SERP’lerde (Arama Motoru Sonuçları Sayfası) o kadar yüksek görünür ve bu nedenle potansiyel müşteriler için o kadar kolay ve görünür hale gelir.

 

Arama Motorlarında Nasıl Üst Sıralara Çıkılır?

Bir web sitesinin üst sıralarda yer almasını sağlamayı vaat eden eksiksiz bir SEO paketi için önemli ipuçları şunları içermelidir:

 1. Eski içeriği yenileyin veya yepyeni bir içerik ekleyin.
 2. En başından itibaren doğru anahtar kelimeleri seçin, ilerlemelerini izleyin ve zaman geçtikçe listeyi yenileriyle güncelleyin.
 3. Rakiplerinizin hangi anahtar kelimeleri kullandığını kontrol edin.
 4. Sahne arkası HTML’i izleyin.
 5. Site içi ve site dışı yüksek kaliteli bağlantılar oluşturun.
 6. Hedef kitlenizi tanıyın ve olası kullanıcıların niyetlerini öğrenin.
 7. Rutin olarak izleyin, gözden geçirin ve geliştirin.

 

WordPress SEO: Pratik Bir Rehber

WordPress kullanmak, Google’ın web sitenizi daha üst sıralarda göstereceği anlamına gelmez ancak sayfa içi SEO’nuzu geliştirmeyi kolaylaştırır.

Bir WordPress siteniz varsa WordPress SEO için ücretsiz Yoast, W3 Total Cache ve Smush Image Compression and Optimization eklentilerini yükleyin. Varsayılan tema yerine uygun ve mobil uyumlu bir tema seçin.

İçerik oluştururken WYSIWYG düzenleyicisini kullanın böylece metniniz sayfada çekici görünür ve tüm resimlere alt metin ekleyin. Sitenizde kolay gezinme için dahili bağlantılar oluşturun. Ve her sayfa için benzersiz anahtar kelimelerle süslenmiş başlık etiketleri, meta açıklamalar ve başlıklar oluşturun.

 

wordpress-seo-nedir
WordPress SEO

 

SEO Fiyatları Nasıl Belirliyor?

E-ticaret sitelerini büyütmek isteyen marka sahipleri ya da profesyonel bir SEO ajansından danışmanlık satın almak isteyen biriyseniz ve SEO fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kullanıcılarımıza sunduğumu SEO paketlerinin fiyatlandırmasını hangi kriterlere göre belirlediğimizden bahsetmemiz sizler açısından faydalı olacaktır. SEO fiyatlarını belirlerken dikkate aldığımız birkaç önemli konu bulunuyor. Bu konu başlıkları şunlardır:

 • Müşteri sitesi hangi sektörde yer alıyor?
 • Sektördeki rakiplerinizin büyüklüğü nedir?
 • Hedeflenmek istenen anahtar kelime zorluğu nedir?
 • Çalışılan anahtar kelime sayısına ne kadar?
 • Web sitesinin altyapısı nedir?

 

SEO çalışmalarındaki akış ise şu şekilde ilerlemektedir:

 1. Potansiyel müşteri sitesi öncelikle SEO uzmanlarımız tarafından detaylı olarak bir crawl işleminden geçirilir. Var olan eksiklikler ve hatalar tespit edilir.
 2. Müşteri markasına en uygun olan SEO paketi oluşturulur.
 3. SEO fiyatları ise hazırlanan paketin sonucunda ortaya çıkmaktadır.

 

Kısacası Zeus Dijital olarak her web sitesini detaylı analiz ederek, müşterilere özel paketler oluşturabilmekteyiz. Bu özelleştirilmiş SEO paketleri ile kullanıcılar hedefledikleri konuma daha kolay ulaşabilmektedir.
Siz de bu hizmetimizden yararlanmak ve web sitenizi detaylı olarak SEO analizi yaptırmak istiyorsanız ya da SEO fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İşletmeler İçin SEO’nun Faydaları

TV reklamcılığından farklı olarak SEO’nun güzelliği, potansiyel müşterilerden oluşan hedef kitlenize göre uyarlanabilmesidir. Doğru anahtar kelimeleri seçerek ve kullanıcılarınızın sorgularına hitap eden mükemmel kalitede içerik oluşturarak satmanız gereken şeyi aktif olarak arayan kişilerle doğrudan etkileşim kurabilirsiniz.

Yine de deneyimli profesyonellerden SEO paketleri almak için ödeme yapsanız bile bu benzersiz reklam türünü TV reklamcılığının maliyetinin çok altında alırsınız. SEO’nun bazı yönlerini kendiniz bile halledebilirsiniz ancak dikkatli olun, karmaşık ve zaman alıcı olabilir.

Organik olarak zirveye çıkmak için Google’ın sıralama faktörlerini takip edin! Neden web sitenizi, olması gereken yere getirmek için profesyonellerden oluşan arama motoru optimizasyonu (SEO) şirketine bir fırsat vermiyorsunuz?

Bugün işiniz için en iyi SEO paketlerini alın. Şimdi Zeus Dijital ile çalışın!

WhatsApp Hattı
1